VIVALDI CONCERTOS FOR FLUTE, VIOLIN, BASSOON & ORCHESTRA
Alessandro Ciccolini, Compagnia de Violini, Giovanni Battista Graziadio, Tommaso Rossi
| Componist | Antonio Vivaldi |
| Label | Brilliant Classics |
| Sku | 97321 |
| EAN | 5063758973212 |
€13,99
Incl. btw
- Op voorraad
- Voor de mooiste klassieke muziek...
- ....ga je naar KLASSIEK.NL
- Gratis verzending vanaf € 25,00
- Passie voor klassieke muziek!
Beschrijving
Vivaldi's fluitconcerten, die hij later in zijn carrière componeerde, getuigen van zijn gevoeligheid voor de lyrische kwaliteiten en wendbaarheid van het instrument. Deze concerten behoorden tot de vroegste belangrijke bijdragen aan het fluitrepertoire en weerspiegelen de groeiende populariteit van de dwarsfluit in het begin van de 18e eeuw.
Vivaldi schreef ook ongeveer 40 fagotconcerten, een ongekend aantal voor die tijd. Deze werken getuigen van zijn diepgaande kennis van het expressieve bereik van het instrument, van speels en energiek tot donker en plechtig. Ze blijven nog steeds centraal staan in de sololiteratuur voor fagot.
Deze nieuwe opname is de eerste opname van concerten waarvan bepaalde delen ontbraken en die zijn aangevuld door reconstructies op basis van bestaand muzikaal materiaal, door Alessandro Ciccolini, die samenhangende en stilistisch getrouwe reconstructies heeft gerealiseerd.

